(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На сьогодні питання робочого часу та часу відпочинку професійних водіїв регулюються вимогами Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів (далі – Положення), затвердженого наказом Мінтрансзв’язку від 7 червня 2010 року № 340, зареєстрованого в Мін’юсті 14 вересня 2010 року за № 811/18106.
ПРОТЯГОМ ДВОХ ОСТАННІХ ТИЖНІВ В ВОДОЙМАХ ОБЛАСТІ ПОТОНУЛА 21 ОСОБА, СЕРЕД НИХ ТРОЄ ДІТЕЙ! Купайтеся краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання. Температура води повинна бути не нижче +17 °С, в більш холодній - перебувати небезпечно.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
У Києві пройшов перший соціально-економічний форум, який відкривала заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна відвідала чотирьох фізичних осіб – підприємців, які надають послуги з ремонту та пошиття одягу з метою інформування про вимоги законодавства про працю та як не допускати їх порушення.
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу роботодавців на особливості працевлаштування неповнолітніх у вільний від навчання час та під час літніх канікул. Що повинен знати роботодавець при прийнятті на роботу працівника, якщо він неповнолітній і хоче працювати.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» 5 липня 2019 року проводить навчальний семінар-практикум «Новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві»
Погода 21-25 червня   21 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вищий норми. Місцями короткочасні дощі, грози, місцями град.
До Головного Управління Держпраці у Львівській області звернулись представники підприємства та обласної профспілки працівників охорони здоров’я Львівщини. На питання громадян дали вичерпні відповіді фахівці Державної служби України з питань праці під час онлайн-прийому, який відбувся між Києвом та Львовом 20 червня.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.