(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У період з 18 по 23 квітня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб: по 1 особі – на підприємствах Донецької, Львівської, Одеської, Полтавської та Харківської областей.
21 грудня 2016 року о 15:00 на верхньому кагатному полі ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина», ВП «Цукровий завод» (м.Томашпіль), під час перекачування двох тонн меляси з автоцистерни у причіпну ємність ВР–3, трактористу О., 1969 р.н., стало недобре. Колеги намагались надати першу медичну допомогу, але нічого не змогли вдіяти, безуспішними були і зусилля медиків.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено 21 перевірку дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Було проведені заходи до відзначення Дня охорони праці у ТОВ "Вінницький авіаційний завод"
За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці - «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»
За результатами перевірок видано обов’язкові до виконання приписи. До адміністративної відповідальності притягнуто перших керівників підприємств.
Відділом нагляду в АПК та СКС проведено планову перевірку дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє
Відділом нагляду в АПК та СКС проведено планові перевірки дотримання вимог нормативно правових актів з охорони праці на сільськогосподарських підприємствах
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.