(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівець Держпраці взяв участь у семінарі-нараді щодо безпечного проведення зернозбиральних робіт, який відбувся в управлінні агропромислового розвитку Липовецької райдержадміністрації для посадових осіб сільськогосподарських підприємств району.
23 червня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки виконаної роботи та окреслено завдання на найближчий період.
22 червня 2017 року у Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій та головний державний інспектор цього відділу Лариса Пасічна взяли участь у роботі семінару для платників податків – юридичних осіб, організованого Вінницькою об’єднаною державною податковою інспекцією.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у заходах до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.
Кабінет Міністрів на своєму засіданні прийняв постанову «Деякі питання оплати праці працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», яка передбачає встановлення надбавки за стаж роботи зазначеним працівникам.
21 Червня 2017 року Кабінет Міністрів своєю постановою затвердив Технічний регламент ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів. Проект відповідного акта було розроблено Державною службою України з питань праці на виконання пункту 16 Плану заходів з імплементації розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
На нараді у Федерації роботодавців України, що відбулася 20 червня 2017 року, Голова Держпраці Роман Чернега, посадовці Міністерства соціальної політики обговорили з представниками великих промислових підприємств та галузевих бізнес-об’єднань питання скорочення переліку робіт підвищеної небезпеки, на які необхідно отримати дозвіл.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу «Про затвердження Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва».
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планові перевірки двох сільськогосподарських підприємств Тиврівського району щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.