(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено ряд планів розвитку гірничих робіт на 2017 рік
4 січня 2017 року о 9:30 автомобіль ТОВ «Голдентрейд Груп» (м.Вінниця) під час доставки товару з Могилева-Подільського до села Брониця потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок чого постраждали працівники товариства експедитор Б., (1980 р.н.) та водій А. (1974 р.н.).
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 4 перевірки дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Спеціалістами відділу нагляду в АПК та СКС проводяться наради з посадовими особами та працівниками лікувально-профілактичних закладів області з питань дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
Державна служба України з питань праці роз’яснює можливість звільнення працівника за власним бажанням у день написання ним заяви, якщо причини відсутні, але обидві сторони погодилися на припинення трудових відносин.
12 січня 2017 року о 9:30 на автодорозі Тульчин–Вінниця поблизу смт Брацлав сталась дорожньо-транспортна пригода, під час якої постраждали посадові особи Тульчинського дитячого ортопедичного санаторію К., (1954 р.н.), М. (1962 р.н.) та Д. (1957р.н.).
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько під час щотижневої оперативної наради у голови Вінницької облдержадміністрації з керівниками департаментів та служб регіону поінформував про зміни у законодавстві щодо державного нагляду у сфері господарської діяльності, які набули чинності з 1 січня 2017 року.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині температурний режим близький норми. На початку періоду сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, посилення вітру, вночі та вранці місцями туман. Наприкінці періоду посилення морозу.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці проведено планову перевірку КУ «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.