(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У січні-жовтні поточного року проведено 232 засідання обласної, районних та міських робочих груп з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, на яких розглядались питання дотримання мінімальних гарантій, недопущення використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин тощо.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
21 листопада 2018 року представники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, що пройшли на Європейській площі у Вінниці.
23 серпня 2018 року о 16:20, під час рубки суцільного користування у 21 кварталі масиву лісу «Бершадського райагролісу», лісорубу А., 1967 р.н., який працює у ФОП Білоус С.Д., на голову впала гілка, завдавши відкриту черепно-мозкову травму. Потерпілого приватним транспортом доставили у Бершадську ЦРЛ.
Мінюстом презентовано п’ятий випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Виплата заборгованості заробітної плати». Відеоматеріал створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.
Нормативні акти України не містять уніфікованого підходу щодо укомплектування аптечки на промислових об’єктах. Склад аптечки визначається кожного разу індивідуально, в залежності від особливостей діяльності компанії та виробничих факторів, що можуть вплинути на співробітників.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Погода 20-24 листопада   20 листопада 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується різке погіршення погодних умов – налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Надалі переважно без опадів, температура повітря триматиметься нижче нуля градусів.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у круглому столі «Державні соціальні стандарти та гарантії – основа соціального спокою», який 19 листопада 2018 року провела Федерація профспілок Вінницької області.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку М.О.Павличук взяв участь у нараді з питань забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, запобіганню дорожньому травматизму, яка проводилась у приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.