(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

«Аналіз статистичних даних щодо нещасних випадків на виробництві, якими на сьогодні володіє Держпраці, продемонстрував, що ми маємо надалі вдосконалювати процедури моніторингу, збору і систематизації цієї інформації. Ми констатуємо чимало випадків приховування роботодавцями нещасних випадків», – зазначив Голова Держпраці Роман Чернега, відкриваючи засідання круглого столу.
За рекомендаціями Міжнародної організації праці цьогорічний девіз, під яким визначається Всесвітній день охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Під таким гаслом 27 квітня відбулася прес-конференція в інформаційному агентстві «Укрінформ».
Вітаю вас з Днем охорони праці! Ця дата присвячена проблемам збереження здоров’я і життя працівників, вона щороку звертає увагу суспільства на важливість створення ефективної національної системи охорони праці, аби мінімізувати небезпеки, що можуть призвести до нещасних випадків і професійних захворювань.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблтеплоенерго» та ПАТ «Вінницяобленерго» до Дня охорони праці, який проходитиме під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
Відбулось засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області, у роботі якого взяли участь представники Управління Держпраці у Вінницькій області: заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.П.Куцик та головний державний інспектор С.П.Рудюк .
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню»
За участю начальника відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області Наталії Мазур та головного державного інспектора Руслана Черниша проведено наради з працівниками та посадовими особами у ТОВ «ПК «Зоря Поділля» та ПрАТ «Зернопродукт МХП».
26 квітня 2017 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
На онлайн-прийомі до Голови Держпраці Романа Чернеги звернувся громадянин Запорізької області Юрій Манік, колишній працівник комунального підприємства «Левза» Михайлівської сільської ради Вільнянського району, щодо його неправомірного звільнення з роботи.
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці 25 квітня 2017 року проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблводоканал» до Дня охорони праці, який проходитиме під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.