(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управлінням Держпраці у Вінницькій області приділяється значна увага інформаційно-роз’яснювальній роботі серед роботодавців та працівників для запобігання аваріям, виробничому травматизму та іншим негативним явищам, якими супроводжується виробнича діяльність.
Директорат норм та стандартів гідної праці Міністерства соціальної політики України у листі від 14.06.2019 р. N 920/0/206-19, що відповідно до статті 10 Закону України «Про відпустки» черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом і доводиться до відома всіх працівників.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що кількість зайнятого населення області у віці 15 років і старше у І кварталі 2019 року становила 652,2 тис. осіб. Зайняте населення у віці 15-70 років збільшилось порівняно з аналогічним періодом 2018 року на 1,0% і становило 651,1 тис. осіб.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект наказу «Про затвердження змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
27 червня 2019 року о 10:20 бригада служби підстанцій 35 кВ і вище АТ «Вінницяобленерго» прибула для виконання робіт до ПС 35/10 «Брусленів» (Літинський район). Поки майстер, перебуваючи за територією ПС, виписував бланк перемикань, електрослюсар Н., 1955 р.н., залишив бригадний автомобіль і зайшов на територію ПС, де його смертельно вразило електрострумом.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» повідомляє, що набирає чинності наказ Міністерства соціальної політики України 07 листопада 2018 року № 1654 «Про затвердження форм висновків експертиз стану охорони праці та безпеки промислового виробництва».
25 червня 2019 року о 14:00 контролер газового господарства Тростянецької дільниці Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» З., 1959 р.н., йшла тротуаром вул. Дружби у напрямку абонента. Несподівано знепритомніла, впала і померла.
26 червня 2019 року під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця відбулось засідання колегії Управління, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму у ТОВ «Вінницький завод «Пневматика» за результатами проведеної комплексної перевірки підприємства.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області на вихідні очікується зниження температури повітря до помірної. Місцями короткочасні дощі, грози, місцями град.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.