(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

26 вересня 2018 року посадові особи Управління Держпраці провели в актовій залі Жмеринської міської ради інформаційно-роз’яснювальну семінар-нараду з керівниками та посадовими особами підприємств, установ, організацій, у тому числі лікувально-профілактичних закладів міста з проблемних питань щодо додержання трудових відносин.
22 серпня 2018 року о 8:00 охоронець ТОВ «Жежелівський каолін» Ж., 1958 р.н., заступив на зміну. 23 серпня о 7:25 його виявили мертвим на території підприємства без ознак насильницької смерті.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників та інженерно-технічних працівників навчальних закладів Жмеринського району і працівників КП «Жмеринкаводоканал», які пройшли навчання в УВК «Сигнал».
Інформація про переможців та других кандидатів за результатами конкурсного відбору на посади державної служби категорії «В», який був проведений 25 вересня 2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
У Верховній Раді зареєстровано проект Закону від 18.09.2018 р. № 9093 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо посилення гарантій захисту прав працівника при укладенні трудового договору)».
25 вересня 2018 року посадові особи Управління Держпраці провели семінар-наради в Оратівському та Іллінецькому районах з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
14 серпня 2018 року Р., 1964 р.н., електромеханік засобів радіо та телебачення радіотелевізійної станції ( РТС у м.Ямпіль) Концерну РРТ прийшов на зміну і пішов до кладовки підготувати металобрухт для здачі на склад. Там о 7:50 ранку, внаслідок погіршення стану здоров’я, він помер.
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега взяв участь у дводенному семінарі «Європейсько-Грузинський діалог Праця, Зайнятість і Соціальні питання: трудові стандарти й інспекція». Захід відбувся 19-20 вересня в Тбілісі, за підтримки Європейської комісії та Міжнародної організації праці.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників та інженерно-технічних працівників навчальних закладів Погребищенського району, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Минуло вже більше 4 років від початку воєнних дій на сході України та введення «особливого періоду», який і донині не припинився. Та чи знають хоробрі захисники та звичайні громадяни України про прихованні додаткові соціальні та матеріальні гарантії, які передбачені їм чинним законодавством України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.