(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У період з 19 по 26 червня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб.
У Барському ЛВУМГ УМГ «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укратрансгаз» головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич провела нараду з посадовими особами щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємстві.
Головною ознакою, котра відрізняє трудові відносини від підрядних, є те, що трудове законодавство регулює процес трудової діяльності, її організації, а за цивільно-правовим договором процес організації трудової діяльності лишається поза його межами, водночас метою ЦПД є отримання певного матеріального результату.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку, Управлінням Держпраці у Вінницькій області проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Працівникам із ненормованим робочим днем може бути встановлена додаткова щорічна відпустка тривалістю до 7 к.дн. згідно зі списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою.
Федерація профспілок Вінницької області провела семінар-навчання фахівців членських організацій ФПО з соціально-економічної, правової, гуманітарної, організаційної роботи, охорони праці та бухгалтерів.
Відділ з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці протягом минулого тижня проводив активну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
23 червня на Волині відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці. У роботі якої взяли участь представники центрального апарату Держпраці, члени колегії, керівники територіальних управлінь та державних підприємств, що входять до сфери управління служби.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
23 червня 2017 року посадові особи та головні державні інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області на базі ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці» пройшли перевірку знань з питань охорони праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.