(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництві та на об’єктах підвищеної небезпеки Іван Сеник та Олександр Мандренко провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблводоканал» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при організації безпечного ведення газонебезпечних робіт.
5 серпня 2019 року, у зв’язку із збільшенням заборгованості із виплати заробітної плати на ДП «Теплокомуненерго Маяк» , головний державний інспектор Лариса Пасічна спільно із начальником відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Інною Курдешею та начальником відділення НСПП Богданом Мусієнко провели зустріч із керівництвом зазначеного підприємства.
Інспекторами праці Управління Держпраці у Вінницькій області серед суб’єктів господарювання за липень 2019 року проведено 535 семінарів, з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання чинного трудового законодавства, у тому числі про обов’язковість оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
У Тростянці перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко провела чергове засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, у роботі якого взяв участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Геннадій Ветушинський.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Любов Онуфрійчук провела семінар з фізичними особами – підприємцями, які проводять різні види діяльності у с. Немія Могилів-Подільського району, з метою інформування з питань додержання законодавства про працю та зайнятість населення.
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько з 30 липня по 1 серпня 2019 року перебували у Литовській Республіці з робочим візитом.
У Мінсоцполітики відбулось засідання Наглядової ради Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці». Участь у ньому взяли представники Міністерства соціальної політики, Державної служби України з питань праці, представники Сторони роботодавців, профспілок, експерти Європейського Союзу та Міжнародної організації праці.
2 серпня 2019 року у рамках взаємодії соціальних партнерів проведено засідання круглого столу «Соціальний діалог як пошук шляхів вирішення конфліктних ситуацій на підприємствах Вінниччини», організованого відділенням Національної служби посередництва та примирення у Вінницькій області.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що середня номінальна заробітна плата штатного працівника у червні 2019 р. становила 9640 грн, що у 2,3 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). Порівняно з травнем 2019 року розмір заробітної плати збільшився на 6,5%, а відносно червня 2018 р. зріс на 18,1%.
2 серпня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.