(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині температурний режим близький норми. В окремі дні невеликий сніг, ожеледь, ожеледиця, вночі та вранці місцями туман.
Сьогодні питання підняття мінімальної зарплатні у суспільстві сприймається неоднозначно, але можна з впевністю сказати, що в державі запускається механізм, що покращить становище громадян, які працюють в Україні, та благополуччя їхніх сімей.
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у засіданнях комісій з перевірки знань правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів та охорони праці на автотранспорті у працівників відділень ПАТ «Укртелеком» у м. Калинівка та м. Шаргород.
20 січня 2017 року начальник Управління Держпраці Володимир Марунько та його заступник Юрій Ковальчук взяли участь у проведенні круглого столу, який організував обласний центр зайнятості. Захід відбувся у приміщення федерації профспілок Вінницької області.
Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.Л.Колодійчук провела семінар-нараду в Комунальній установі «Гайсинський територіальний центр соціальної допомоги».
20 січня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Про це перший заступник Міністра соціальної політики Ольга Крентовська заявила 18 січня під час робочої зустрічі з представниками Міністерства закордонних справ Королівства Данія та консалтингової компанії «Тана Копенгаген».
18 січня 2017 року на прийомі з особистих питань Голова Держпраці розглянув звернення громадянки Макухи М.В. щодо порушення процедури перевірки ОСББ «Лісовик-ІР» інспектором Головного управління Держпраці у Київській області. Йшлося про перевірку ліфта в житловому будинку.
Директор СТОВ «Світанок», с. Синарна Оратівського району, М.А.Пашковський та головний економіст Л.В.Пустовська звернулись до Управління Держпраці у Вінницькій області за консультацією.
З нового року Уряд підвищив заробітні плати для працівників бюджетної сфери, державного управління, підвищив розмір пенсій та стипендій.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.