(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцем відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області надано роз’яснення в інформаційно-консультативному центрі Іллінецької райдержадміністрації представникам сільськогосподарських підприємств району.
Сектором гірничого нагляду проведено планову перевірку Крижопільського кооперативу «Гірник» щодо дотримання вимог, що забезпечують збереження гірничих виробок (свердловин) на час консервації, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час дроблення і сортування, збагачення корисних копалин і огрудкування руд та концентратів».
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планові перевірки трьох суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 26 липня 2017 року організовує семінар-навчання на тему: «Роз’яснення змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці»
Міністерство соціальної політики України у листі від 23.11.2016 № 1587/13/8416 пояснило, що міжкваліфікаційні (міжпосадові) співвідношення розмірів тарифних ставок (посадових окладів) установлюються в колективному договорі чи іншому локальному документі підприємства залежно від складності робіт...
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведені наради щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт на підприємствах м. Вінниці.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькі області проведено позапланову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення під час проведення масового вибуху на Малинівському родовищі гранітів підприємством ТОВ «Укрвибухбуд».
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій та головний державний інспектор цього відділу Лариса Пасічна взяли участь у роботі семінару для платників податків – фізичних осіб, організованого Вінницькою об’єднаною державною податковою інспекцією.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.