(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року, які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.
13 травня на засіданні Уряду прийнято рішення про доповнення переліку професійних захворювань, яку можуть отримати медичні працівники внаслідок своєї професійної діяльності, коронавірусною хворобою (COVID-19). Існуючий перелік профзахворювань містить близько 100 найменувань, у т.ч. і такі інфекційні хвороби, як туберкульоз, гепатити, СНІД.
Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 211 і збільшив кількість відвідувачів літніх терас – із двох до чотирьох осіб, за умови дотримання соціальної дистанції та інших протиепідемічних рекомендацій. Окрім того, було дозволено пересуватися вулицею групами до восьми осіб замість двох. Відповідне рішення прийняли 13 травня на засіданні Уряду
Мінфін наказом від 13 квітня 2020 року № 155 вніс зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом від 13 березня 1998 року № 59.
Головний санітарний лікар затвердив тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час надання послуг в умовах карантину. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
Роз’яснення Державної служби зайнятості щодо отримання роботодавцем допомоги по частковому безробіттю на період карантину з покроковою інструкцією.
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Наразі у засобах масової інформації обговорюється питання щодо рівня захищеності медичних працівників, а також гарантії і компенсації, що надаються державою за роботу в умовах підвищеного ризику для здоров’я під час ліквідації епідемії та здійснення заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Фахівцями Мінекономіки та Держпродспоживслужби із залученням представників бізнесу розроблено Методичні рекомендації щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на потужностях з вирощування, утримання, забою, переробки і обігу тварин та виробництва харчових продуктів
У ці дні ми разом з народами світу відзначаємо День пам′яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.