(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У ході інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених працівників, яка проводиться з 1 вересня поточного року, інспекторами праці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 26 заходів державного контролю, під час яких у 17 суб’єктів господарювання встановлені факти використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено захід державного контролю (інспекційне відвідування) в Міському комунальному підприємстві «Управляюча компанія «Київська» Вінницької міської ради, під час якого виявлено заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємства у сумі 1404,5 тис. грн.
Постановою КМУ від 13 жовтня 2020 року № 956 внесено зміни до урядової постанови «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 року № 641, яка регулює питання загальнонаціонального карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Постанова № 956
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України „Про затвердження Вимог щодо забезпечення заходів охорони об’єктів поверхні в умовах шкідливого впливу гірничих робіт”.
Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко та заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк, перебуваючи з робочим візитом на Харківщині, відвідали разом з посадовими особами ГУ Держпраці у Харківській області флагман українського машинобудування – АТ «Турбоатом».
Законом України “Про зайнятість населення” передбачено, що роботодавці можуть працевлаштовувати іноземців на роботу на підставі дозволу на працевлаштування.
Голова Комітету ВР з питань здоров’я нації Михайло Радуцький повідомив, що під час останньої наради у Президента України ухвалена низка важливих рішень з боротьби з епідемію СOVID-19, зокрема:
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: ІНТЕРВ’Ю – Розробка сучасних підходів з безпеки та гігієни праці у ВП «Шахта «Степова»; БЕЗПЕКА ПРАЦІ – Охорона праці на підприємствах в умовах пандемії COVID-19; ТЕХНОГЕННА І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА – Перевірки стану пожежної та техногенної безпеки підприємства.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.