(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

27 липня 2020 року під час виконання планових робіт на мулових майданчиках міських очисних споруд водовідведення №2 КП «Харківводоканал» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком: загинули чотири працівники – оператор, інженер, механік та слюсар-ремонтник підприємства. За попередньою інформацією один з чоловіків знепритомнів та впав у колодязь. Троє працівників, двоє чоловіків та жінка, намагалися йому надати допомогу, внаслідок чого загинули від ймовірного отруєння газами (сірководень, м
Постанова КМУ від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» передбачає, що з 1 серпня до 31 серпня 2020 р. на всій території України продовжується карантин.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим близький до норми. Передбачається місцями короткочасний дощ, місцями гроза.
До уваги заінтересованих центральних органів виконавчої влади, наукових установ та підприємств, які здійснюють діяльність у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Конституцією України кожному гарантовано право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він обирає або на яку він вільно погоджується.
1 липня 2020 року о 12 год. 50 хв. лікарями КНП «Вінницька ЦРКЛ» констатовано біологічну смерть П. 1960 р.н. – старшої медичної сестри відділення № 1 філії «Вінницька СЕМД» КНП «ТМО «Вінницький обласний Центр Екстреної Медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради». Заключний діагноз: COVID-19 (RNA-SARS,СoV-2), важкий перебіг.
На засіданні колегії Управління Держпраці у Вінницькій області підбили підсумки роботи за 6 місяців 2020 року та визначили завдання із вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю, зайнятість населення, охорону та гігієну праці.
23 липня 2020 року в Держпраці під головуванням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка відбулась робоча зустріч керівництва Служби з посадовими особами Державного агентства інфраструктурних проектів України (далі – Укрінфрапроект).
Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко та заступник Голови Держпраці Ігор Дегнера взяли участь у робочій зустрічі з Головою ФПУ Григорієм Осовим щодо розвитку співпраці в питаннях захисту прав та інтересів працівників.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.