(0432) 67-29-80
Вінницька область

Форми для подання інформаційного запиту

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими способами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або, яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

За 2018 рік до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 36 запитів про надання публічної інформації. Усім надано вичерпну інформацію в установлений законодавством термін.

Протягом 2019 року до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 40 запитів про надання публічної інформації. Усі запити були розглянуті в срок визначений Законом України "Про доступ до публічної інформації" .

У І-му кварталі 2020 року до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 3 запити про надання публічної інформації.

У ІІ-му кварталі 2020 року – 6. Усі запити були розглянуті у термін, визначений Законом України "Про доступ до публічної інформації" .

 У III-му кварталі 2020 року – надійшло 10 запитів. Усі запити були розглянуті у термін, визначений Законом України "Про доступ до публічної інформації" .

 У IV-му кварталі 2020 року – надійшло 12 запитів. Усі запити були розглянуті у термін, визначений Законом України "Про доступ до публічної інформації" .

 У 2020 році до Управління Держпраці у Вінницькі області надійшов 31 запит. Усі запити були розглянуті у термін, визначений Законом України "Про доступ до публічної інформації" .

 

 У І-му кварталі 2021 року до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 5 запитів про надання публічної інформації. Всі запити розглянуті.

  У IІ-му кварталі 2021 року до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 6 запитів про надання публічної інформації. Всі запити розглянуті.

У IІІ-му кварталі 2021 року до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 7 запитів про надання публічної інформації. Всі запити розглянуті.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.